Umów sie

na wizytę

Tel.  +48 785 170 871

Chcesz spowolnić procesy starzenia się? Pragniesz odmłodzić wygląd swojej twarzy, a może cierpisz z powodu takich dolegliwości, jak bruksizm, nadpotliwość czy napięciowe bóle głowy? Okazuje się, że toksyna botulinowa może być wykorzystana do skutecznej terapii. Oferujemy zastrzyki botoksem w Dublinie. Zapraszamy do skorzystania z oferty.

Toksyna Botulinowa - Dublin

Toksyna botulinowa, zwana także botoksem, jest jedną z podstawowych substancji wykorzystywanych w medycynie estetycznej. Służy do rozluźnienia mięśni, najczęściej w okolicy twarzy, ale w przypadku niektórych schorzeń stosuje się ją w innych partiach ciała.

Botox wykorzystuje się głównie w leczeniu zmarszczek mimicznych. Te pojawiają się wraz z wiekiem i pogłębiają się poprzez aktywację mięśni odpowiedzialnych za emocje. Można więc wymienić kurze łapki charakterystyczne dla śmiechu i radości czy lwią zmarszczkę, pojawiająca się przy zmartwieniu czy zaskoczeniu. Skóra traci swoją elastyczność, przez co nie regeneruje się dostatecznie dobrze po zmianie ułożenia, dlatego właśnie powstają zmarszczki mimiczne. Tymczasem botoks wstrzyknięty w odpowiednie mięśnie rozluźnia je i wygładza skórę, dzięki czemu fałdy są o wiele mniej widoczne, a efekt zabiegu jest naturalny. To bardzo ważne, ponieważ współcześni lekarze estetyczni zwracają szczególną uwagę na to, żeby efekt końcowy nie był “sztuczny”.

Botoks Dublin na zmarszczki i nie tylko

W medycynie estetycznej oczywiście najczęściej korzysta się z botoksu celem redukcji zmarszczek, jednak często substancja jest wykorzystywana w ramach terapii różnych dolegliwości, takich jak na przykład nadpotliwość. Ostrzyknięcie pach, dłoni czy stóp blokuje nerwy zaopatrujące gruczoły potowe, dzięki czemu wspomniany pot przestaje się wydzielać.

Kolejną dolegliwością leczoną botoksem jest bruksizm, czyli zgrzytanie zębami, zwykle podczas snu. To bardzo negatywne zjawisko, ponieważ może prowadzić do uszkodzeń uzębienia, ale też bólów głowy, a nawet migren. Wstrzyknięcie toksyny botulinowej w mięsień żwacz sprawia, że nocne problemy znikają, a wraz z czasem mięsień ten zmniejsza się i słabnie.

Botox Dublin - jak wygląda zabieg?

Zabieg zawsze jest poprzedzony dokładną konsultacją z lekarzem, który musi ocenić, czy nie istnieją przeciwwskazania do wykonania iniekcji. Po pozytywnej ocenie specjalista wykonuje mapę wkłuć, najczęściej za pomocą specjalnej kredki. Liczba zastrzyków jest dobierana na podstawie indywidualnych potrzeb pacjenta. W miejscu iniekcji może się pojawić zaczerwienienie lub lekki siniak, który jednak zniknie po kilku godzinach. Zazwyczaj pierwsze efekty botoxu są widoczne po około tygodniu i utrzymują się przez kilka miesięcy. Tuż po zabiegu zaleca się unikanie basenu, sauny czy kąpieli parowych.

Przyjmujemy zarówno w Warszawie, jak i Dublinie. Wyróżniamy się doświadczeniem oraz indywidualnym podejściem do każdego pacjenta, zapraszamy!

Botoks Dublin - cena

Cena zabiegów wykonywanych za pomocą botoksu w naszej klinice:

TOKSYNA BOTULINOWA    Czas trwania  Cena
uśmiech dziąsłowy gummy smile 15 min 180 €
opadające kąciki ust falling mouth corners 15 min 180 €
kamienista broda cobblestone chin 15 min 180 €
       
1 okolica: lwia bruzda 1 area: frown lines 15 min 200 €
1 okolica: zmarszczki czoła 1 area: horozontal lines 15 min 200 €
1 okolica: kurze łapki 1 area: cross feet 15 min 200 €
       
2 okolice 2 areas 15 min 300 €
3 okolice 3 areas 15 min 360 €
       
bruksizm teeth grinding 15 min 300 €
2 wstęgi .szyi neck 2 bands 15 min 200 €
4 wstęgi .szyi neck 4 bands 15 min 350 €
NADPOTLIWOŚĆ      
nadpotliwość głowy head hiperhidrosis 30 min 450 €
nadpotliwość pach armpit hiperhidrosis 30 min 450 €
nadpotliwość dłoni palms hiperhidrosis 30 min 450 €
nadpotliwość stóp feet hiperhydrosis 30 min 450 €
napięciowe bóle głowy tension headache 30 min 450 €

Opinie o gabinecie

Karolina

Długo nie mogłam się zdecydować na jakikolwiek zabieg z zakresu medycyny estetycznej. Od pewnego czasu myślałam o Botoksie. Moja p. dentystka dała mi adres dr Skoczylas (robiła sobie u niej zmarszczki). Zabieg był niebolesny, dr Skoczylas okazała się super, wszystko mi wytłumaczyła, efekt jest idealny, marszcze się tylko odrobinkę aby nikt nie widział że miałam Botox. Jest OK

Anna

Serdecznie polecam Panią Doktor. Przesympatyczna, kompetentna osoba. Poświęca maksymalnie dużo czasu swojemu pacjentowi.

Mikołaj

Ja miałem wypełnianie bruzdy nosowo-wargowe. Bruzdy były głębokie i bardzo postarzające. Wypełnienie było zrobione kwasem hialuronowym i musze powiedzieć, że efekt jest bardzo dobry. Bruzdy prawie znikły, wyglądam znacznie młodziej. Zabieg trwał około 45 minut i jestem bardzo zadowolony. Pani doktor potraktowała mnie poważnie, dokładnie opowiedziała o zabiegu. Zabieg zrobiła sprawnie, bez bólu, jest godna polecenia.

Anita

Ja u Pani doktor miałam wypełnianie usta kwasem hialuronowym. Górna warga była zdecydowanie za wąską. Zabieg był robiony w znieczuleniu wiec nic nie bolało. Po zabiegu jest super usta są pełne i symetryczne. Pani doktor jest bardzo miła, przed zabiegiem opowiedziała mi o wszystkim co się będzie działo przed po zabiegu. Efekt jest bardzo fajny.

Zuzanna

Witam serdecznie. Pani doktor podawała mi Botox w czoło. Kilka jednostek miedzy brwi i kilkanascie w czolo powyzej. Zabieg zrobiony był szybko i sprawnie cenowo też bardzo przyzwoicie. Po 2 tygodniach miałam wizytę kontrolna i pani doktor dodała mi kilka jednostek tu i ówdzie. Panią doktor sobie wygooglowalam w internecie i miałam duszę na ramieniu. Teraz. Z czystym sumieniem wystawiam jej 5.

Beata

Witam Polecam profesjonalizm i podejście Pani doktor. Ja miałam podawany kwas hialuronowy w bruzdy na szyi - tzw mezoterapia. Po pierwszym zabiegu rewelacja- bruzdy zmniejszyły się znacznie. Pani doktor się nie spieszy,rozmawia z pacjentem. Jestem umówiona za 2 tygodnie, jak na razie super.

Danuta A.

Hello Aktualnie mieszkam w Londynie, do Polski przyjezdzam co jakis czas. Teraz poddaje sie zabiegowi Aqualyx. Pani doktor podaje mi go w tkanke tluszczowa na brzuchu i na biodrach - aby pozbyc sie oponek ktore tam mam. Doktor - super, spokojna, zrównoważona, pełen profesjonalizm. Zabieg miałam robiony 2 razy w obwodzie ubyło mi 2 cm.

Małgosia lat 40

Pani Doktor powiększała mi usta. Znieczuliła mi usta ze strzykawki, a nie tym niedziałającym kremem. Nic mnie nic nie bolało. Bardzo polecam usta ze znieczuleniem dentystycznym:) Wkrótce wybieram się na botox

Jan

Polecam bardzo aqualyx w wykonaniu p. doktor. Na podbródek i „boki”. Zabieg szybki, bezbolesny i niedrogi:…. Po 2 zabiegach podbródek zmniejszył się, „boki” coś około 2 cm. Wyraźna różnica.

Michał

Ja polecam Botox na czoło na tzw :lwią bruzdę”- w te zmarszczki pomiędzy brwiami. Efekt po tygodniu od zabiegu rewelacyjny, absolutnie pogodna twarz. Zabieg prawie bezbolesny i szybki, pani doktor warta polecenia (w życiu nie wiedziałem tyle o Botox-ie co teraz).

Oliwia

Gorąco polecam Panią doktor. Przesympatyczna osoba. Pani doktor dokładnie wytłumaczyła mi jak będzie wyglądał zabieg (Aqualyx), nie spieszyła się, odpowiedziała na każde moje pytanie :) Nie nakłaniała mnie do poddania się zabiegowi (zdarza się to wielu lekarzom), szczerze opowiedziała o skutkach ubocznych lipolizy iniekcyjnej, które szybciutko zniknęły. Każdy pacjent życzyłby sobie takiego pełnego profesjonalizmu podejścia do zabiegu i tematu, jaki Pani doktor posiada. Jeszcze raz serdecznie polecam i pozdrawiam!

Bogusia

Pani Doktor podawała mi preparat RADIESSE aby poprawić owal twarzy, policzki, bruzdy nosowo-wargowe. Jest to preparat który ma się utrzymać do 18 miesięcy i poprawić mój wygląd. Jestem świeżo po zabiegu, wyglądam dużo lepiej. Zabieg jest bezbolesny, Pani doktor podała go kaniula bardzo sprawnie i fajnie. Siniaków nie było. Polecam Panią doktor, miła, komunikatywna osoba.

Mateusz

Jestem bardzo zadowolony z zabiegu mezoterapii na wypadające włosy. Po 3 spotkaniach i podaniu kilku ampułek lekarstwa, włosy przestały wypadać. Zabieg jest trochę bolesny, da się wytrzymać. Pani Doktor rzeczowo opowiedziała mi o zabiegu. Polecam.

Mateusz

Moim głównym problemem był podwójny podbródek. Od pewnego czasu zaczął mi przeszkadzać. W Internecie znalazłem informacje, że można się go pozbyć. Pani Doktor zdecydowała się mi pomóc i zrobiła mi zabieg- " Aqualyxem". Zabieg krótki, sprawny, nie bolesny, Pani doktor super , jestem zadowolony. Polecam

Anna

Od jakiegoś czasu zaczęły mi przeszkadzać duże zmarszczki na czole i bruzdy wargowo- nosowe. Moja koleżanka namówiła mnie na zabieg u pani doktor. Już po pierwszym wstrzyknięciu wypełniacza widać było różnicę. Czuję się młodsza i bardziej atrakcyjna. Zabieg nie bolał. Pani doktor była przemiła. Wszystko wyjaśniała. Gorąco polecam zabieg u pani doktor wszystkim kobietom.

Gabinet Medycyny Estetycznej; dr n. med. Marta Skoczylas
ul. Kamionkowska 41/3; 03-812 Warszawa, Praga Południe
+48 785 17 08 71; dr.martaskoczylas@gmail.com