Umów sie

na wizytę

Tel.  +48 785 170 871

Ścieżka powrotu

Większość z Pań decyduje się na wykonanie pojedynczych zabiegów z użyciem rozpuszczalnych nici PDO lub też osocza bogatopłytkowego. Dużo lepsze efekty poprawy jakości skóry możemy jednak uzyskać stosując w trakcie jednego zabiegu dwie terapie jednocześnie.Na zachodzie terapie te nazywane są terapiami 4D (modelującymi twarz we wszystkich wymiarach).

nici PDO Warszawa

Zdjęcie wykorzystane zostało za zgodą firmy CROMA-PHARMA.

Nici PDO są wykorzystywane do poprawy napięcia skóry, delikatnego jej podciągnięcia. Poprawiamy nimi kontur żuchwy, opadający policzek, okolicę oka, są jedną z bardziej skutecznych terapii w przypadku skóry wiotkiej, z tendencją do opadania. Pacjentki korzystające z tego typu zabiegów wiedzą, że proste nitki są dedykowane bardziej dla osób młodych, których skóra jest w dobrej kondycji. W przypadku gdy skóra zaczyna być wiotka, czy opadająca należy zastosować nici skręcone, czy nici z haczykami. Często w trakcie 1 zabiegu stosujemy różne rodzaje nici, zależnie od okolicy którą poddajemy liftingowi.

Nici rozpuszczalne PDO, są umieszczane w skórze właściwej. Nitka jest schowana centralnie w igle, po wprowadzeniu igły do skóry przez znajdującą się na zewnątrz skóry końcówkę możemy wprowadzić osocze bogatopłytkowe (lub inny, gotowy preparat do mezoterapii). Efekty są spektakularne.
Osocze bogatopłytkowe przyspiesza proces gojenia pacjenta, powoduje powstanie nowych włókien kolagenowych, przyspiesza tworzenie nowych naczyń. Działanie rozpoczyna się zaraz po zabiegu, poprzez stymulację receptorów na komórkach skóry, fibroblastów. Warto jest wykonać serię zabiegów z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego, pierwszy zabieg stymuluje fibroblasty po ekspresji receptorów na swoich komórkach, kolejny zabieg działa intensywnie na komórki skóry poprzez receptory gęsto zlokalizowane na fibroblastach.


Działanie nici PDO jest rozłożone w czasie, początkowo obserwujemy ich działanie mechaniczne, polegające na napięciu tkanek, po 2-3 miesiącach dochodzi do powstanie nowych włókien nieco naciągających skórę, dających efekt liftingu. Po wykonaniu pierwszego zabiegu z wykorzystaniem nici PDO, zalecamy kontrolę po 3-4 tygodniach i ewentualne dodanie nici dla poprawienia efektu. Azjaci, Rosjanie stosują 50-60 nici na jednym zabiegu, my w Europie jesteśmy nieco bardziej konserwatywni i podajemy 20-30 nici aby nie zaburzać komfortu życia pacjenta.

 

Polecane zabiegi

Opinie o gabinecie

Karolina

Długo nie mogłam się zdecydować na jakikolwiek zabieg z zakresu medycyny estetycznej. Od pewnego czasu myślałam o Botoksie. Moja p. dentystka dała mi adres dr Skoczylas (robiła sobie u niej zmarszczki). Zabieg był niebolesny, dr Skoczylas okazała się super, wszystko mi wytłumaczyła, efekt jest idealny, marszcze się tylko odrobinkę aby nikt nie widział że miałam Botox. Jest OK

Anna

Serdecznie polecam Panią Doktor. Przesympatyczna, kompetentna osoba. Poświęca maksymalnie dużo czasu swojemu pacjentowi.

Mikołaj

Ja miałem wypełnianie bruzdy nosowo-wargowe. Bruzdy były głębokie i bardzo postarzające. Wypełnienie było zrobione kwasem hialuronowym i musze powiedzieć, że efekt jest bardzo dobry. Bruzdy prawie znikły, wyglądam znacznie młodziej. Zabieg trwał około 45 minut i jestem bardzo zadowolony. Pani doktor potraktowała mnie poważnie, dokładnie opowiedziała o zabiegu. Zabieg zrobiła sprawnie, bez bólu, jest godna polecenia.

Anita

Ja u Pani doktor miałam wypełnianie usta kwasem hialuronowym. Górna warga była zdecydowanie za wąską. Zabieg był robiony w znieczuleniu wiec nic nie bolało. Po zabiegu jest super usta są pełne i symetryczne. Pani doktor jest bardzo miła, przed zabiegiem opowiedziała mi o wszystkim co się będzie działo przed po zabiegu. Efekt jest bardzo fajny.

Zuzanna

Witam serdecznie. Pani doktor podawała mi Botox w czoło. Kilka jednostek miedzy brwi i kilkanascie w czolo powyzej. Zabieg zrobiony był szybko i sprawnie cenowo też bardzo przyzwoicie. Po 2 tygodniach miałam wizytę kontrolna i pani doktor dodała mi kilka jednostek tu i ówdzie. Panią doktor sobie wygooglowalam w internecie i miałam duszę na ramieniu. Teraz. Z czystym sumieniem wystawiam jej 5.

Beata

Witam Polecam profesjonalizm i podejście Pani doktor. Ja miałam podawany kwas hialuronowy w bruzdy na szyi - tzw mezoterapia. Po pierwszym zabiegu rewelacja- bruzdy zmniejszyły się znacznie. Pani doktor się nie spieszy,rozmawia z pacjentem. Jestem umówiona za 2 tygodnie, jak na razie super.

Danuta A.

Hello Aktualnie mieszkam w Londynie, do Polski przyjezdzam co jakis czas. Teraz poddaje sie zabiegowi Aqualyx. Pani doktor podaje mi go w tkanke tluszczowa na brzuchu i na biodrach - aby pozbyc sie oponek ktore tam mam. Doktor - super, spokojna, zrównoważona, pełen profesjonalizm. Zabieg miałam robiony 2 razy w obwodzie ubyło mi 2 cm.

Małgosia lat 40

Pani Doktor powiększała mi usta. Znieczuliła mi usta ze strzykawki, a nie tym niedziałającym kremem. Nic mnie nic nie bolało. Bardzo polecam usta ze znieczuleniem dentystycznym:) Wkrótce wybieram się na botox

Jan

Polecam bardzo aqualyx w wykonaniu p. doktor. Na podbródek i „boki”. Zabieg szybki, bezbolesny i niedrogi:…. Po 2 zabiegach podbródek zmniejszył się, „boki” coś około 2 cm. Wyraźna różnica.

Michał

Ja polecam Botox na czoło na tzw :lwią bruzdę”- w te zmarszczki pomiędzy brwiami. Efekt po tygodniu od zabiegu rewelacyjny, absolutnie pogodna twarz. Zabieg prawie bezbolesny i szybki, pani doktor warta polecenia (w życiu nie wiedziałem tyle o Botox-ie co teraz).

Oliwia

Gorąco polecam Panią doktor. Przesympatyczna osoba. Pani doktor dokładnie wytłumaczyła mi jak będzie wyglądał zabieg (Aqualyx), nie spieszyła się, odpowiedziała na każde moje pytanie :) Nie nakłaniała mnie do poddania się zabiegowi (zdarza się to wielu lekarzom), szczerze opowiedziała o skutkach ubocznych lipolizy iniekcyjnej, które szybciutko zniknęły. Każdy pacjent życzyłby sobie takiego pełnego profesjonalizmu podejścia do zabiegu i tematu, jaki Pani doktor posiada. Jeszcze raz serdecznie polecam i pozdrawiam!

Bogusia

Pani Doktor podawała mi preparat RADIESSE aby poprawić owal twarzy, policzki, bruzdy nosowo-wargowe. Jest to preparat który ma się utrzymać do 18 miesięcy i poprawić mój wygląd. Jestem świeżo po zabiegu, wyglądam dużo lepiej. Zabieg jest bezbolesny, Pani doktor podała go kaniula bardzo sprawnie i fajnie. Siniaków nie było. Polecam Panią doktor, miła, komunikatywna osoba.

Mateusz

Jestem bardzo zadowolony z zabiegu mezoterapii na wypadające włosy. Po 3 spotkaniach i podaniu kilku ampułek lekarstwa, włosy przestały wypadać. Zabieg jest trochę bolesny, da się wytrzymać. Pani Doktor rzeczowo opowiedziała mi o zabiegu. Polecam.

Mateusz

Moim głównym problemem był podwójny podbródek. Od pewnego czasu zaczął mi przeszkadzać. W Internecie znalazłem informacje, że można się go pozbyć. Pani Doktor zdecydowała się mi pomóc i zrobiła mi zabieg- " Aqualyxem". Zabieg krótki, sprawny, nie bolesny, Pani doktor super , jestem zadowolony. Polecam

Anna

Od jakiegoś czasu zaczęły mi przeszkadzać duże zmarszczki na czole i bruzdy wargowo- nosowe. Moja koleżanka namówiła mnie na zabieg u pani doktor. Już po pierwszym wstrzyknięciu wypełniacza widać było różnicę. Czuję się młodsza i bardziej atrakcyjna. Zabieg nie bolał. Pani doktor była przemiła. Wszystko wyjaśniała. Gorąco polecam zabieg u pani doktor wszystkim kobietom.

Gabinet Medycyny Estetycznej; dr n. med. Marta Skoczylas
ul. Kamionkowska 41/3; 03-812 Warszawa, Praga Południe
+48 785 17 08 71; dr.martaskoczylas@gmail.com