Urządzenie Estetic-Pen, jest urządzeniem do mikro i nanonakłuwania, które może być stosowane przez cały rok, również u pacjentów z bardzo wrażliwą skórą i niskim progiem bólu. W trakcie zabiegu przy pomocy EsteticPen wykonujemy kilkanaście tysięcy mikronakłuć. Mikronakłuwanie pobudza skórę do syntezy kolagenu, dziekui mikronakłuciom w skórze pojawiają się mikrokanaliki umożliwiające przedostawianie się składników aktywnych do głębszych warstw skóry.  Urządzenie to jest powszechnie stosowane do stymulacji owłosionej skóry głowy i poprawy krązenia. Regularne stosowanie powoduje lepsze odżywienie cebulek włosowych, a przez to umożliwia im produkcję dobrej jakości, grubego włosa. W łysieniu andorgennym często z jednej cebulki włosowej wyrasta tylko jeden włos. Zabieg dermapenem ma docelowo wystymulować cebulkę włosową do produkcji 2-3 włosów.

W trakcie zabiegu dermapenem na skórę wylewane są witaminy, w celu odżywienia cebulek włosowych. Subsstancje odżywcze wnikają do skóry poprzez mikronakłucia.

Dermapen jest wykorzystywany do wprowadzania do owłosionej skóry głowy osoczabogatopłytkowego. Ono również wnika w skórę mikrokanalikami, stymuluje i odbudowuje cebulki włosowe. 

Mikronakłuwanie działa w 3 etapach: etap 1: "stan zapalny", w trakcie którego wydzielane są czynniki wzrostu pobudzające skórę do do produkcji fibroblastów, macierzy komórkowej. Etap 2: "faza proliferacji", w tym etapie nadal wydzielane są czynniki wzrostu fibroblastów, powstaje nowy kolagen, powstają nowe naczynia krwionośne. Etap 3: "faza remodelingu", czyli ostatnia faza przebudowy tkanek. W ostatnim etapie znacznie  poprawia się unaczynienie skóry, a jej struktura ulega wzmocnieniu dzięku obecności nowego kolagenu.

Zabieg z wykorzystaniem Estetic-Pen ma na celu:

  • stymulację skóry, poprawę jej ukrwienia
  • odżywnienie cebulek włosowych, ich stymulację
  • produkcję w cebulce włosowej grubego, zdrowego włosa

Zabieg jest krótki, trwa około 30 minut, nie wymaga znieczulenia. Do zabiegu wykorzystywane są jednorazowe nakładki, zawierające kompleks 12-15 igieł, które automatycznie nakłuwają skórę. Głębokość nakłuć jest ustawiana indywidualnie dla każdego pacjenta: waha się między 0,25 mm, a 2,5 mm. Poprzez powstałe kanaliku do skóry wnika preparat witaminowy, lub osocze bogtopłytkowe, stymulując i odbudowując skórę. Po zabiegu skóra jest nieco zaczerwieniona, tkliwa. Objawy ustępują po 24 godzinach, pacjentka może wrócić do pracy na następny dzień.

Proszę pamiętać, że leczenie łysienia zaczynamy gdy tylko zaczną nam wypadać włosy, zauważymy ich osłabienie i przerzedzenie, wtedy możemy jeszcze leczyć cebulki włosowe, wspomagać ich działanie. Jeżeli nie zastosujemy żadnych kroków, w łysieniu androgenowym, najbardziej rozpowszechnionym  cebulki włosowe stają się z czasem coraz mniej wydajne. Produkują słabe włosy, ulegają stopniowej miniaturyzacji, wypadają. W przypadku zupełnego wyłysienia włosy nie odrastają, jedynym leczeniem jest przeszczep włosów z okolicy potylicznej.

 

Opinie o gabinecie

Karolina

Długo nie mogłam się zdecydować na jakikolwiek zabieg z zakresu medycyny estetycznej. Od pewnego czasu myślałam o Botoksie. Moja p. dentystka dała mi adres dr Skoczylas (robiła sobie u niej zmarszczki). Zabieg był niebolesny, dr Skoczylas okazała się super, wszystko mi wytłumaczyła, efekt jest idealny, marszcze się tylko odrobinkę aby nikt nie widział że miałam Botox. Jest OK

Anna

Serdecznie polecam Panią Doktor. Przesympatyczna, kompetentna osoba. Poświęca maksymalnie dużo czasu swojemu pacjentowi.

Mikołaj

Ja miałem wypełnianie bruzdy nosowo-wargowe. Bruzdy były głębokie i bardzo postarzające. Wypełnienie było zrobione kwasem hialuronowym i musze powiedzieć, że efekt jest bardzo dobry. Bruzdy prawie znikły, wyglądam znacznie młodziej. Zabieg trwał około 45 minut i jestem bardzo zadowolony. Pani doktor potraktowała mnie poważnie, dokładnie opowiedziała o zabiegu. Zabieg zrobiła sprawnie, bez bólu, jest godna polecenia.

Anita

Ja u Pani doktor miałam wypełnianie usta kwasem hialuronowym. Górna warga była zdecydowanie za wąską. Zabieg był robiony w znieczuleniu wiec nic nie bolało. Po zabiegu jest super usta są pełne i symetryczne. Pani doktor jest bardzo miła, przed zabiegiem opowiedziała mi o wszystkim co się będzie działo przed po zabiegu. Efekt jest bardzo fajny.

Zuzanna

Witam serdecznie. Pani doktor podawała mi Botox w czoło. Kilka jednostek miedzy brwi i kilkanascie w czolo powyzej. Zabieg zrobiony był szybko i sprawnie cenowo też bardzo przyzwoicie. Po 2 tygodniach miałam wizytę kontrolna i pani doktor dodała mi kilka jednostek tu i ówdzie. Panią doktor sobie wygooglowalam w internecie i miałam duszę na ramieniu. Teraz. Z czystym sumieniem wystawiam jej 5.

Beata

Witam Polecam profesjonalizm i podejście Pani doktor. Ja miałam podawany kwas hialuronowy w bruzdy na szyi - tzw mezoterapia. Po pierwszym zabiegu rewelacja- bruzdy zmniejszyły się znacznie. Pani doktor się nie spieszy,rozmawia z pacjentem. Jestem umówiona za 2 tygodnie, jak na razie super.

Danuta A.

Hello Aktualnie mieszkam w Londynie, do Polski przyjezdzam co jakis czas. Teraz poddaje sie zabiegowi Aqualyx. Pani doktor podaje mi go w tkanke tluszczowa na brzuchu i na biodrach - aby pozbyc sie oponek ktore tam mam. Doktor - super, spokojna, zrównoważona, pełen profesjonalizm. Zabieg miałam robiony 2 razy w obwodzie ubyło mi 2 cm.

Małgosia lat 40

Pani Doktor powiększała mi usta. Znieczuliła mi usta ze strzykawki, a nie tym niedziałającym kremem. Nic mnie nic nie bolało. Bardzo polecam usta ze znieczuleniem dentystycznym:) Wkrótce wybieram się na botox

Jan

Polecam bardzo aqualyx w wykonaniu p. doktor. Na podbródek i „boki”. Zabieg szybki, bezbolesny i niedrogi:…. Po 2 zabiegach podbródek zmniejszył się, „boki” coś około 2 cm. Wyraźna różnica.

Michał

Ja polecam Botox na czoło na tzw :lwią bruzdę”- w te zmarszczki pomiędzy brwiami. Efekt po tygodniu od zabiegu rewelacyjny, absolutnie pogodna twarz. Zabieg prawie bezbolesny i szybki, pani doktor warta polecenia (w życiu nie wiedziałem tyle o Botox-ie co teraz).

Oliwia

Gorąco polecam Panią doktor. Przesympatyczna osoba. Pani doktor dokładnie wytłumaczyła mi jak będzie wyglądał zabieg (Aqualyx), nie spieszyła się, odpowiedziała na każde moje pytanie :) Nie nakłaniała mnie do poddania się zabiegowi (zdarza się to wielu lekarzom), szczerze opowiedziała o skutkach ubocznych lipolizy iniekcyjnej, które szybciutko zniknęły. Każdy pacjent życzyłby sobie takiego pełnego profesjonalizmu podejścia do zabiegu i tematu, jaki Pani doktor posiada. Jeszcze raz serdecznie polecam i pozdrawiam!

Bogusia

Pani Doktor podawała mi preparat RADIESSE aby poprawić owal twarzy, policzki, bruzdy nosowo-wargowe. Jest to preparat który ma się utrzymać do 18 miesięcy i poprawić mój wygląd. Jestem świeżo po zabiegu, wyglądam dużo lepiej. Zabieg jest bezbolesny, Pani doktor podała go kaniula bardzo sprawnie i fajnie. Siniaków nie było. Polecam Panią doktor, miła, komunikatywna osoba.

Mateusz

Jestem bardzo zadowolony z zabiegu mezoterapii na wypadające włosy. Po 3 spotkaniach i podaniu kilku ampułek lekarstwa, włosy przestały wypadać. Zabieg jest trochę bolesny, da się wytrzymać. Pani Doktor rzeczowo opowiedziała mi o zabiegu. Polecam.

Mateusz

Moim głównym problemem był podwójny podbródek. Od pewnego czasu zaczął mi przeszkadzać. W Internecie znalazłem informacje, że można się go pozbyć. Pani Doktor zdecydowała się mi pomóc i zrobiła mi zabieg- " Aqualyxem". Zabieg krótki, sprawny, nie bolesny, Pani doktor super , jestem zadowolony. Polecam

Anna

Od jakiegoś czasu zaczęły mi przeszkadzać duże zmarszczki na czole i bruzdy wargowo- nosowe. Moja koleżanka namówiła mnie na zabieg u pani doktor. Już po pierwszym wstrzyknięciu wypełniacza widać było różnicę. Czuję się młodsza i bardziej atrakcyjna. Zabieg nie bolał. Pani doktor była przemiła. Wszystko wyjaśniała. Gorąco polecam zabieg u pani doktor wszystkim kobietom.

Gabinet Medycyny Estetycznej

ul. Kamionkowska 41/3, 03-812 Warszawa, Praga Południe

Telefon: +48 785 17 08 71