Ginekologia Estetyczna

Ginekologia estetyczna jest nową dziedziną medycyny, która poprawia wyglądu okolic intymnych, naprawia uszkodzenia poporodowe, zwiększa doznania seksualne kobiet. Dzięki ginekologii estetycznej kobiety poprawiają swój komfort fizyczny, wracają do aktywności seksualnej. Ginekologia estetyczna ma zastosowanie m.in. w przypadku wysiłkowego nietrzymania moczu po ciążach i porodach, przerostu warg sromowych i skłonności do infekcji miejsc intymnych. Obejmuje zabiegi wykonywane za pomocą lasera, radiofrekfencji mikroigłowej, kwasu hialuronowego. Zapraszamy do gabinetu.

Lista Zabiegów

Leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu

Objawy wysiłkowego nietrzymania moczu, Ginekologia Estetyczna, Warszawa, Praga Południe

Wysiłkowe nietrzymanie moczu jest chorobą dotykającą wiele kobiet. Wiek, starzenie się ogranizmu, ciężka praca fizyczna, powoduje obniżenie się narządu rodnego i popuszczanie moczu w trakcie wysiłku fizycznego, śmiechu, kichania. Objawy wysiłkowego nietrzymania moczu są bardzo kłopotliwe dla naszych pacjentek, dlatego też staramy im się pomóc stosując w naszym gabiencie w Dublinie, zabiegi laserowe i usieciowany kwas hialuronowy.

Leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu, kwas hialuronowy, Warszawa, dr Marta Skoczylas

Wysiłkowe nietrzymanie moczu jest dużym problem dla pacjentek. Niewielkie objawy mogą być korygowane poprzez wzmacnianie dna miednicy mniejszej poprzez ćwiczenia mięśni Kegla (czy to za pomoca kulek, czy prądów elektrycznych). Zajmują się tym przeszkoleni rehabilitancji. Jeżeli nasilenie objawów jest większe, same ćwiczenia nie wystarczą, dlatego też stosujemy zabieg z wykorzystaniem kwasu hialuronowego, polegający na podparciu cewki moczowej wstrzykiwanym w jej okolicę wypełniaczem. Podpiera on cewkę moczową, wzmacnia ją, zmniejszając objawy wysiłkowego nietrzymania moczu.

Leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu, zabiegi laserowe, Warszawa, MediWell Beauty

Inną metodą leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu jest stosowanie lasera frakcyjnego lub radiofrekfencji mikroiglowej. Są to metody już nieco bardziej inwazyjne, polegające na kontrolowanym uszkodzeniu ścian pochwy w celu jej przebudowy, zagęszczenia. Na przedniej ścianie pochwy leży cewka moczowa, im mocniejsze jest jej podparcie przez pochwę tym mniejsze są objawy wysiłkowego nietrzymania moczu. Cewka jest podparta, ułożona wysoko, mocz nie wycieka. Warto jednak te metody wprowadzić dosyć wcześnie, gdy objawy nie są bardzo mocno nasilone. W przypadku bardzo poważnych zmian jedynym leczeniem jest leczenie operacyjne, polegające na wszyciu taśm stabilizujących pęcherz i dno miednicy.

Radiofrekfencja mikroigłowa, wysiłkowe nietrzymanie moczu. Ginekologia Estetyczna, Warszawa

Radiofrekfencja mikroigłowa jest zabiegiem wykorzystywanym do leczenia wysiłkowego nietrzymania moczu. Polega ona na uszkodzeniu ścian pochwy, szczególnie przedniej ściany pochwy za pomocą cieniutkich igieł, przez które płynie prąd. W wyniku tego uszkodzenia ściana pochwy wzmacnia się, przez co mocniej podpiera cewkę moczową. Wykonujemy 3-4 zabiegi co miesiąc. Jest to jedna z najbardziej skutecznych metod, dająca dobre efekty kliniczne.

Ile kosztuje leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu? Warszawa, MediWell Beauty

Cena zabiegu znajduje się w zakładce cennik, w trakcie konsultacji lekarskiej, po badaniu pacjentki lekarz informuje pacjenta o ilości zabiegów, które trzeba wykonać.

Powiększenie punktu "G", orgazmu u kobiet

„Punkt G”, zwiększenie orgazmu u kobiet, Medycyna Estetyczna, Warszawa

Z wiekiem starzeje się pochwa i srom. Nasza wrażliwość na bodźce seksualne maleje. My nadal chcemy być młodzi i aktywni seksualnie (nasz umysł nadal jest młody i chętny do wyzwań). Aby poprawić jakość doznań seksualnych, w naszym gabinecie w Warszawie (Dr Marta Skoczylas MediWell Beauty) wykonujemy powiększenie „punktu G” ostrzykując go usieciowanym kwasem hialuronowym lub hydroksyapatytem wapnia. Zabieg powiększenia punktu Gten wykonujemy zarówno u kobiet po porodzie, u których w wyniku urazu okołoporodowego, doszło do obniżenia libido, a także u kobiet w okresie menopauzy, u których z powodu zmian hormonalnych, popęd seksualny jest nieco mniejszy.

Czy powiększanie „punktu G” boli? Ginekologia Estetyczna, Warszawa, orgazm u kobiet

Zabieg powiększania „punktu G” jest zabiegiem wykonywanym w trakcie wizyty lekarskiej, po zgłoszeniu się do lekarza. Zabieg wykonujemy na fotelu ginekologicznym, w znieczuleniu miejscowym, jest on bezbolesny dla pacjenta. Podajemy od 1 ml do 2 ml usieciowanego kwasu hialuronowego, ilość podanego kwasu zależy od budowy pacjentki, wielkości pochwy, jej budowy. Po wypełnieniu punktu G współżycie seksualne ulega znacznej poprawie. Pacjentki mogą współżyć już po około 8 godzinach po zabiegu (zabieg nie jest bardzo inwazyjny).

Ile kosztuje powiększenie „punktu G” , Warszawa, Praga Południe, MediWell Beauty

Cena zabiegu znajduje się w zakładce cennik, zależna jest od rodzaju preparatu użytego do zabiegu.

Wypełnienie, powiększenie warg sromowych

Wypełnienie warg sromowych większych. Ginekologia estetyczna, Warszawa, Praga Południe

Proces starzenia się organizmu dotyczy całego ciała, starzeją się także narządy płciowe. Wargi sromowe większe po 45 roku życia tracą swoją sprężystość, stają się wiotkie, ich objętość zmniejsza się. Z ładnie wypełnionych i jędrnych stają mniejsze i  pomarszczone. Ginekologia estetyczna pomaga nam zadbać o okolice intymne proponując wypełnienie warg sromowych kwasem hialuronowym. Dzięki wstrzykniętemu kwasowi hialuronowemu wargi sromowe zwiększają swoją objętość, ponownie odzyskują elastyczność i sprężystość.

Jak się przygotować do wypełnienia warg sromowych większych? Warszawa, MediWell Beauty

Zabieg wypełniania warg sromowych w naszym gabiencie w Warszawie nie wymaga żadnego specjalnego przygotowania, po konsultacji lekarskiej zapraszamy pacjentkę na fotel ginekologiczny, gdzie przeprowadzany jest zabieg. Paniom, które nie są wydepilowane w okolicach intymnych, zalecamy ogolenie włosów przez wizytą.

Jak wygląda zabieg wypełnienia warg sromowch? Warszawa, Praga Południe, MediWell Beauty

Zabieg podania kwasu hialuronowego jest bezbolesny, wypełniacz podawany jest cienka kaniulą, w znieczuleniu miejscowym. W każdą wargę sromową podawane jest 1 ml preparatu, jest to wystarczające do przywrócenia wargom sromowym ich pierwotnego kształtu. Kwas hialuronowy utrzymuje się około roku. Po zabiegu pacjentka może wrócić do swoich codziennych obowiązków, prowadzić auto, chodzić do pracy. Zalecamy wstrzemięźliwość seksualną przez 3-4 dni po zabiegu.

Ile kosztuje wypełnienie warg sromowych w Warszawie? Ginekologia Estetyczna, Warszawa, Praga Południe

Cena zabiegu wypełnienia warg sromowych znajduje się w zakładce cennik, zależy od rodzaju i ilości wykorzystanego produktu. Cena przekazywana jest pacjentowi w trakcie konsultacji lekarskiej.

Osocze bogatopłytkowe, mezoterapia igłowa

Odmładzanie warg sromowych, ujędrniania warg sromowych mezoterapią igłową. Warszawa

Nasze ciało starzeje się z upływem czasu, starzeją się także okolice intymne. Nasze wargi sromowe odwadniają się, pojawiają się na nich pierwsze zmarszczki, przypominają trochę jabłuszko powoli marszczące się i wysychające. Pacjentki świadome swoje seksualności stosują zabiegi osoczem bogatopłytkowym mezoterapią igłową na srom, okolice intymne, wargi sromowe. Kwas hialuronowy, tak jak na twarzy, tak i w okolicy warg sromowych nawilża skórę, odmładza, rozjaśnia skórę okolic intymnych. W wyniku mezoterapii igłowej poprawia się krążenia krwi w okolicy sromu, zwiększa się wrażliwość kobiet na bodzce seksualne.

Jak wygląda zabieg mezoterapii warg sromowych? Warszawa, odmładzanie okolic intymnych

Zabieg wstrzykiwania produktu do mezoterapii igłowej, czy osocza bogatopłytkowego rozpoczynamy od znieczulenia pacjentki kremem EMLA. Po zmyciu znieczulenia mezoterapia igłowa, osocze bogatołytkowe jest wstrzykiwane cieniutką igłą w  skóę warg sromowych, okolicę łechtaczki, w przedsionek pochwy. Ostrzykiwana jest cała okolica sromu. Pierwsze efekty zabiegu pojawiają się po 2-3 tygodniach od zabiegu, aby uzyskać trwały efekt należy wykonać serię zabiegów 3-4 zabiegi co 3 tygodnie. 

Ile kosztuje osocze na srom w Warszawie?

Jak jest cena mezoterapii warg sromowych w Warszawie? 

Cena zabiegów znajdziecie Panie w zakładce cennik.

Laserowe obkurczanie pochwy, zwężanie pochwy

  zespołu Przyczyny zespołu luźnej pochwy.  Ginekologia Estetyczna, Warszawa, Praga Południe

Zespół luźnej pochwy dotyczy głównie kobiet po porodzie, tych które rodziły siłami natury duże, nietypowo ułożone dzieci. Często występuje u kobiet w okresie przedmenopauzalnym, gdy mięśnie pochwy oraz mięśnie dna miednicy rozciągają się. Uczucie zbyt dużego luzu w pochwie, jest szczególnie odczuwalne w trakcie stosunku seksualnego, sprzyja infekcjom intymnym.

Leczenie zespołu luźnej pochwy, zabiegi laserowe w zespole luźnej pochwy. Medycyna Estetyczna,  Warszawa

Do leczenia zespołu luźnej pochwy wykorzystujemy  laser frakcyjny CO2, lub metodę radiofrekfencji mikroigłowej. Obie metody obkurczają, odmładzają pochwę. Wiązka lasera, oraz fale radiowe uszkadzają ściany pochwy na różnej głębokości zmuszając ciało do gojenia się. W trakcie gojenia się, pochwa produkuje dodatkowe fibroblasty, kolagen, elastynę w celu odbudowy tkanek. Po około 3 tygodniach od pierwotnego zabiegu ściany pochwy stająś się bardziej elastyczne, zagęszczają się, pochwa zaczyna się obkurczać .

Jak wygląda laserowe obkurczanie pochwy?  Ginekologia Estetyczna, Warszawa, Praga Południe

Do zabiegu nie trzeba się specjalnie przygotowwywać, ważne jest aby nie umówić się w trakcie krwawienia menstruacyjnego, ani aktywnej infekcji. Przed zabiegiem niezbędne jest całkowite wyleczenie wszystkich infekcji intymnych. Przystępując do zabiegu lekarz delikatnie znieczula pochwę 2% spray-em z lignokainą, tak aby zabieg był bezbolesny dla kobiet.  Po znieczuleniu lekarz wprowadza obłą głowicę lasera, lub końcówkę zabiegową do radiofrekfencji igłowej. Zabieg jest krótki, trwa około 30 minut. Po zabiegu pacjentka może odczuwać delikatny dyskomfort i pieczenie okolicy krocza, które ustępuje po kilku dniach. Zalecamy powstrzymanie się od aktywności seksualnej przez 7 dni po zabiegu. O wyborze metody leczenia decyduje lekarz po zbadaniu pacjentki.

Ile kosztuje laserowe leczenie zespołu luźnej pochwy? Warszawa, MediWell Beauty, Ginekologia Estetyczna

Cena zabiegu znajduje się w zakładce cennik,  po badaniu pacjentki lekarz informuje o ilości zabiegów, które należy wykonać.

Osocze bogatopłytkowe, O-shot, zastrzyk orgazmu

Co znaczy „O-Shot”, do czego jest stosowane osocze bogatopłytkowe? Ginekologia Estetyczna, Warszawa

Nasze ciało ulega procesowi starzenia się, dlatego w ramach medycyny estetycznej, ginekologii estetycznej staramy się zwolnić proces starzenia, przywrócić młodość. Takim eliksirem młodości jest osocze bogatopłytkowe. Podawane w okolice sromu, łechtaczki i pochwy poprawi krążenie krwi w tej okolicy, sprawia że staje się ona bardziej ukrwiona, wrażliwa na pobudzenie seksualne.

Jak poprawić orgazm u kobiet? Poprawa współżycia seksualnego.Medycyna Estetyczna, lekarz, Warszawa

Okres poporodowy, często uszkodzenia poporodowe lub też okres menopauzy to czas kiedy wiele Pań ma zmniejszony apetyt na współżycie seksualne. Wynika to z często wykonywanych nacięć krocza, pęknięć krocza, czy też, jak to ma miejsce w okresie menopauzy zwiotczenia tkanek i ich starzenia się. Osocze bogatopłytkowe, tzw PRP (O-shot) ma wiele własciwości leczniczych. Przede wszystkim w okresie pourazowym przyspiesza gojenie się ran i regenerację tkanek. Jest to ważne dla młodych kobiet, aby szybko wyleczyły urazy poporodowe. U dojrzałych kobiet osocze bogatopłytkowe stymuluje produkcje nowych włókien kolagenowych, zwiększając elastyczność pochwy, urważliwiając łechtaczkę na bodźce dotykowe. W naszym gabinecie w Warszawie, na Pradze Południe jesteśmy do Waszej dyspozycji, jeżeli potrzebujecie wsparcia w tej dziedzinie. Dr Marta Skoczylas. Aby uzyskać stały efekt należy wykonać serię zabiegów 3-4 zabiegi co 3 tygodnie. Dzięki osoczu poprawia się ukrwienie, wrażliwość na dotyk. Panie szybciej osiągają satysfakcję seksualną.

Ile kosztuje zabieg O-shot w Warszawie? MediWell Beauty, Praga Południe

Cena zabiegu O-shot w gabinecie w Warszawie znajduje się w zakładce cennik.

Lipoliza wzgórka łonowego, unoszenie wzgórka łonowego

Rozpuszcznie tłuszczu z wzgórka łonowego.  Ginekologia Estetyczna, Warszawa

Często obrzmiały, powiększony wzgórek łonowy negatywnie wpływa na nasze samopoczucie, pewności siebie. Wiele kobiet nieakceptuje wyglądu swojego wzgórka łonowego, zbyt dużego i opadającego ku dołowi. Wygląd wzgórka łonowego możemy poprawić albo za pomocą chirurgii plastycznej, liposukcji laserowej, albo wykorzystując metody nie inwazyjne, wstrzykując substancje rozpuszczające tłuszcz.

Rozpuszczanie tłuszczu na wzgórku łonowym jest przeprowadzane w znieczuleniu nasiekowym, pacjent nie odczuwa bólu. Preparat do rozpuszczania tłuszczu (np. Aqualix, Celluform, Alidia) jest mieszany z lignokainą stosowaną do znieczuleń, a nastepnie podawany bezpośrenio w tłuszcz wzgórka łonowego. Po zabiegu wzgórek łonowy ulega obrzmieniu, mogą się pojawić siniaki. Stan taki utrzymuje się kilka dni. Zalecamy stosowanie okładów z lodu przez 1-2  dni. Zabieg wymaga powtórzenia, zwykle wykonywana jest seria 3-4 injekcji co 2-3 tygodnie.

Unoszenie wzgórka łonowego, nici liftingujące wzgórek łonowy. Warszawa, Praga Południe

Modelowanie wzgórka łonowego to zabieg skomplikowany, poza rozpuszczeniem nadmiaru tłuszczu należy unieść wzgórek łonowy do góry. Uzyskujemy to stosując nici liftingujące Barb 4D. Zwykle zakłada się od 4-6 nici, ten zabieg jest również przeprowadzany w znieczuleniu miejscowym.  Po założeniu nici pacjent może przez 2 tygodnie odczuwać delikatne kłucie nici, po tym czasie nici się układają, pacjent nie odczuwa już dolegliwości

Ile kosztuje rozpuszczanie tłuszczu na wzgórku łonowym?  Warszawa, MediWell Beauty

Cena zabiegu jest uzależniona od ilości wykorzystanego produktu do rozpuszczania tłuszczu, podana jest w zakładce cennik.

Recepcja: tel: +48 785 17 08 71

recepcja@mediwell-beauty.pl

MediWell Beauty, dr Marta Skoczylas

ul. Kamionkowska 41/3, 03-812 Warszawa