Medycyna Estetyczna Warszawa

Doskonałe rozwiązanie dla Twojego pięknego wyglądu.

Zadzwoń: 785 170 871

7 dni w tyg: 08:00 – 20:00

Zabiegi na twarz

Zabiegi na oczy

Zabiegi na ciało

Zabiegi na włosy

Medycyna estetyczna.

Zabiegi medycyny estetycznej wykonacie w dużych miastach, tam tez popyt nie nie jest największy, lekarze wykonujący te zabiegi mają nawiększe doświadczenie. Zapotrzebowanie na tego rodzaju usługi jest tam największe. Z medycyny estetycznej najczęściej korzystają osoby, którym dobry wyglad pomaga w pracy zawodowej, i nie są to tylko pracownicy mediów, ale także osoby pracujące w organizacji koncertów, spotkań, pokazów mody, prezesi i dyrektorzy dużych firm, polecamy odmładzanie oczu, zwłaszcza plastykę powiek górnych.

Badania socjologiczne potwierdziły starą prawdę, ze jak cię widzą, tak cię piszą:). Ładny wygląd nie tylko pomaga nam w zdobyciu wymarzonej pracy, ale także wpływa na nasza pensje, podwyżki i uznanie w pracy. Pracujemy coraz dłużej  i coraz dłużej chcemy wyglądać ładnie i estetycznie, dlatego też medycyna estetyczna kwitnie i nikt nie wróży jej upadku w ciągu następnych dekad.

Eliminacja dokuczliwych kompleksów

Medycyna estetyczna służy do zatrzymania upływu czasu, poprawia nasz wygląd. W wielu przypadkach pozwala ona pozbyć się kompleksów, czy deformacji twarzy, która jest z nami od dawna.

Z wiekiem na twarzy naszych pacjentek pojawiają się nieestetyczne brodawki, pieprzyki, które możemy skutecznie usuwać za pomocą medycyny estetycznej. Tak samo jest z brzydkimi, szpecącymi bliznami, je także usuwamy bez względu na ich lokalizację. Medycyna estetyczna pozwala nam modelować nasze ciało, ujędrniać je, usuwać nadmiar tkanki tłuszczowej, usuwać nadmiar włosów na ciele za pomocą laserów do depilacji laserowej. Ginekologia estetyczna pozwala nam na leczenie dysfunkcji narządu rodnego związanego z wiekiem, przywracanie mu dawnej funkcjonalności.

Indywidualne podejście do pacjenta

Każdy zabieg medycyny estetycznej jest poprzedzony konsultacją lekarską, lekarz ocenia stan zdrowia pacjenta, pyta o przyjmowane leki, aktualne choroby. Tym różnimy się od gabientów kosmetycznych, oceniając przeciwwskazania do zabiegów jesteśmy w stanie uniknąć wielu przykrych powikłań: np. osobom z miastenią nie wolno podać toksyny botulinowej, osoby chorujące na choroby autoimmunologiczne nie powinny mieć podawanego osocza krwi.

Zanim zaproponujemy zabieg rozmawiamy z pacjentem, oceniamy jego potrzeby i oczekiwania. Każdy zabieg jest dobrany do pacjenta, rodzaju skóry. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości Pani Doktor oddzwania, przyjmuje na konsultacje pozabiegowe, monitoruje stan zdrowia pacjenta. 

Chcesz zadbać o swoją urodę i sylwetkę?

Umów konsultację

Dlaczego konsultacja przed zabiegiem jest tak ważna?

Konsultacja estetyczna jest niezbędna przed każdym zabiegiem z zakresu medycyny estetycznej. Od niej zależy bezpieczeństwo pacjenta, oraz ostateczny efekt estetyczny zabiegu. Konsultacja z zakresu zabiegów medycyny estetycznej pozwala: ocenić wygląd pacjenta i rzeczywiste defekty urody, porównać oczekiwania pacjenta z rzeczywistością i zaproponować zabiegi, które pomogą nam uzyskać oczekiwany efekt.

Każdy pacjent powinien poinformować lekarza o aktualnych chorobach, przyjmowanych lekach, a także alergiach. Wiele zabiegów nie może być wykonywanych przy np. chorobach serca, obecności rozrusznika serca, padaczce, oraz chorobach neurologicznych. Wykonanie niektórych zabiegów u tych pacjentów stanowi dla nich zagrożenie zdrowia i życia (o tym często zapominamy). Zabiegi medycyny estetycznej wymagają odpowiedniego postępowania po zabiegu, o czym opowie lekarz w trakcie konsultacji lekarskiej. Pacjent godząc się na zabieg musi być świadomy możliwych powikłań, krwiaków, ropni, martwicy skóry. Brak komunikacji przed zabiegiem naraża pacjenta na tego typu powikłania. 

Jak umówić się do nas na wizytę?

Napisz lub zadzwoń

Napisz do nas sms lub zadzwoń pod numer +48 785 170 871   

Twoje oczekiwania

Daj nam znać jakie są Twoje problemy i oczekiwania wobec wizyty

Twoja dostępność

Poinformuj w jakie dni i godziny jesteś dostępny/a. Wspólnie ustalimy dogodny termin.

Wizyta

Czekamy na Twoją wizytę!

Skontaktuj się z nami
Napisz do nas, aby umówić wizytę

Zadzwoń : 785 170 871

MediWell Beauty

ul. Kamionkowska 41/3
03-812 Warszawa, Praga Południe

Rejestracja

+48 785 17 08 71
recepcja@mediwell-beauty.pl

Godziny pracy

pon. – piąt. 10:00 – 19:00
sob. 10:00 – 13:00

MediWell Beauty

ul. Kamionkowska 41/3,            03-812 Warszawa

Kontakt 785 17 08 71